Branding & Strategy

Od návrhu značky, přes obalový design a mnohem více

Věříme, že pozoruhodný design má sílu změnit způsob, jakým způsobem svět vnímá Váš produkt a jak s ním interaguje. Z tohoto důvodu nabízíme širokou škálu designových služeb, které vám pomohou posílit vizi vaší značky. Ať už chcete začít od začátku, nebo obnovujete vzhed svých výrobků, tak analyzujeme všechny aspekty vaší značky, abychom maximalizovali váš obchodní potenciál a předložili Vám naší vizi v každém bodě.
Branding and Strategy

Co děláme

Řekněte svůj příběh a zanechte dojem

Víme, že každý vývoj značky je stresující sám o sobě a obzvlášť při návrhu nové firemní identity či celkový rebranding a samozřejmě se jedná i o důležitou investici. Proto nabízíme komplexní řešení a spolupráci na všech úrovních společně s Vaším týmem. Umíme dodat klientovi nejen digitální návrhy, ale zároveň mu pomáháme s představou, jak bude značka vypadat na výrobku, atd... Ať už jste počítačová firma či prodejce organické šťávy, vždy dokážeme společně najít řešení pro daný produkt.
Image

Chcete si promluvit o Vašich nápadech? Začněme hned teď!

Věříme, že vše jde udělat lépe. Branding je alfou a omegou při správném pozicioningu produktu či služby. Správně zvolené barvy, písma, logo je důležitou součástí firemní identity.

O nás

Nabízíme kompletní řešení strategií, designu a technologií. To co nás pohání v naší práci je to, že věříme, že vše lze udělat lépe. Chytřejší komunikace, hodnotnější značky a silnější výsledky.

Kontakt

Kersko 767
289 12. Sadská
Česká Republika

Poptávka

dahaus@me.com
+420 603 552 944