O nás

Nabízíme kompletní řešení strategií, designu a technologií.

To co nás pohání v naší práci je to, že věříme, že vše lze udělat lépe. Chytřejší komunikace, hodnotnější značky a silnější výsledky. Je spousta cest k úspěchu, mnoho cest v podnikání mohou vést k cíli. Naše mise a vášeň je zdolávat tyto neprozkoumané cesty, pomáháme našim klientům navigovat skrze rozbouřené cesty digitálního marketingu.

Spolupracujeme s ambiciozními značkami a lidmi a milujeme společně něco skvělého vytvářet.

"Daniel Hauser"

Telefon

dahaus@me.com
+420 603 552 944

Social

Auris
Trivalent
YOBAR
Bohušovická mlékárna
Accom
Delta Capital
SIG
Arfin Group
Arfin Corporate
SPM
Delta Accelerator
Arfin Creditrisk

Více o nás

Nabízíme řešení založené na potřebách našich klientů

Snažíme se dělat věci jednoduše a efektivně. Pojmenoval jsem agenturu DHMO, což je zkrácenina Daniel Hauser Marketing Outsourcing. 

Základní myšlenka je poskytovat klientům ty nejlepší služby za použití těch nejmodernějších nástrojů a postupů. Vše samozřejmě efektivně nejen co se týče času, ale i nákladů. Věřím, že vše lze udělat jednodušeji a nejsou potřeba velké týmy či vlastní oddělení a čas od času každý potřebuje naše služby. Ke své práci využívám i externisty abych mohl dodat široké spektrum služeb, ale více jak 90% je naše práce.

Život v DHMO

Hledáme jednoduchá řešení v často složitých zadáních

Každý klient je něčím specifický. Někdo hledí více na náklady, někdo více na detail a někdo zase třeba na čas. Snažíme se ke každému klientovi přistupovat individuálně a probírat s níám zadání, abychom společně došli ke správnému cíli.

Poznejte nás

Síla, která stojí za všemi projekty

Již více jak 18 let se věnuji grafickému designu, vizualizacím a především marketingu. Za svojí profesní kariéru jsem řídil marketing pro mezinárodní značky a vytvářel produkty a marketingové strategie. Design a marketing se stal mojí životní vášní.

Daniel Hauser
Daniel HauserCreative Director

Reference

Co o nás říkají naši klienti

O nás

Nabízíme kompletní řešení strategií, designu a technologií. To co nás pohání v naší práci je to, že věříme, že vše lze udělat lépe. Chytřejší komunikace, hodnotnější značky a silnější výsledky.

Kontakt

Kersko 767
289 12. Sadská
Česká Republika

Poptávka

dahaus@me.com
+420 603 552 944